-307Dni -19Godziny -38Minuty -3Sekundy

IV Forum Leczenia Ran

2-4 września 2021 r., Hotel Mercure Kasprowy w Zakopanem

Forum Leczenia Ran to ogólnopolska, interdyscyplinarna konferencja naukowa dla lekarzy i pielęgniarek różnych specjalności, którzy w swojej codziennej praktyce zawodowej spotykają się z problemem leczenia ran trudno gojących się. Najwyższy poziom merytoryczny, najlepsi wykładowcy, dynamiczne panele dyskusyjne, praktyczne warsztaty i niezapomniana atmosfera – Forum Leczenia Ran zyskało aprobatę i zaufanie tysięcy specjalistów w całej Polsce.

dni konferencji

wykładowców

godzin wykładów

IV Forum Leczenia Ran

2-4 września 2021 r., Zakopane

Szanowni Państwo,
mając na uwadze obecną sytuację epidemiczną w Polsce, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, podjęliśmy decyzję o zmianie daty największej konferencji o leczeniu ran, jaką jest Forum Leczenia Ran.

Nową datą IV Forum Leczenia Ran jest 2-4 września 2021 r. Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian: będzie to Centrum Kongresowe Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Wszystkie rejestracje uczestników zostaną automatycznie przeniesione na nowy termin, dlatego nie muszą się Państwo obawiać, że Państwa miejsce przepadnie. Mamy nadzieję, że nowa data spotka się z Państwa entuzjazmem – jesteśmy przekonani, że w majowych okolicznościach nasze spotkanie będzie tym bardziej owocne i przede wszystkim – bezpieczne.

Do zobaczenia w Zakopanem!

Mariola Piotrowska
Prezes wydawnictwa naukowego Evereth Publishing

dr hab. n. med. Marek Kucharzewski
Przewodniczący Komitetu Naukowego
Katedra i Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
Prezes Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran

Organizator

Patronat medialny